Právnická fakulta UK přijme: Stavební technik/technička přípravy a realizace investic

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, se sídlem: nám Curieových 901/7, Praha 1, přijme: Stavební technik/technička přípravy a realizace investic

Náplň práce:

• Shromažďování a vyhodnocování požadavků na výstavbu a stanovování optimálních způsobů realizace.
  • Zpracovávání rozpočtů a plánů nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce.
  • Posuzování technickoekonomických zadání investic z hlediska finančního zajištění.
  • Koordinace procesu přípravy a realizace investic, koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy.
  • Kontrola realizace staveb.

Požadujeme:

• SŠ (VŠ) vzdělání technického zaměření.
  • Praxe v oboru (zkušenosti na obdobné pozici), Ideálně na pozici stavbyvedoucího, případně TDI, znalost MS Office.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, aktivní přístup k tématu.
  • Praxe v oblasti realizace projektů z evropských strukturálních a investičních fondů výhodou.

Nabízíme:

• Úvazek 0,5 - 1,0 (dle domluvy) se smlouvou na dobu určitou a výhledem na dobu neurčitou.
  • Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu, vč. možností home office.
  • 5 týdnů dovolené a 4 dny osobního rozvoje.
  • Benefity ve formě jazykového a odborného vzdělávání a další univerzitní benefity, vč. Multisport karty či příspěvků na penzijní či životní pojištění.
  • Stravenkový paušál s využitím závodního stravování v budově, možnost využití fakultní posilovny i knihovny.
  • Zázemí v architektonicky výjimečné budově v centru Prahy, s vynikající dopravní dostupností.

Nástup:

Dle dohody. V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis na email: drubovam@prf.cuni.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy. Případné doplňující dotazy směřujte na Bc. Aleše Hájka, tajemníka fakulty, email: hajek@prf.cuni.cz