Pozvánka na panelovou diskusi Sharing Implementation Experience 20. 5. 2021

Platforma YCAP - Young Czech Arbitration Professionals Vás zve na on-line panelovou diskusi “Sharing Implementation Experience” pořádanou v rámci iniciativy na podporu implementace UNCITRAL Model Law on International Commercial Arbitration do českého právního řádu. Diskuse proběhne 20. května 2021 od 17:00 prostřednictvím Zoom.

Registrace je otevřená na webových stránkách ycap.cz

Panel je koncipován jako sdílení zkušeností ze zemí, které modelový zákon již implementovaly. Panelisté proto patří mezi zahraniční odborníky na rozhodčí řízení, kteří se na implementaci v zahraničí podíleli. Konkrétně pozvání přijali:

• Judith Knieper, UNCITRAL
  • Christian Koller, University of Vienna
  • Stefan Kröll, Bucerius Law School
  • Martin Magál, Allen & Overy Bratislava

Moderátorem panelu bude Ondřej Čech, jeden ze zakladatelů YCAP, který představí současnou právní úpravu rozhodčího řízení v českém právním řádu a upozorní na klíčové otázky implementace v českých podmínkách.

obr

Uložit událost do kalendáře