Nový volitelný předmět v rámci 4EU+: Urban Regulations and Political Memory. Přihlášky do 8. září

Příjem přihlášek do předmětu Urban Regulations and Political Memory

Katedra práva životního prostředí si dovoluje oslovit studenty s nabídkou předmětu
Urban Regulations and Political Memory: Towards understanding Spatio-Temporal aspects of Urban Development (UNREAD)  realizovaného v zimním semestru akademického roku 2021/2022 Univerzitou Karlovou (Právnickou fakultou a Přírodovědeckou fakultou) v rámci projektu 4EU+ spolu s Univerzitou ve Varšavě a Univerzitou v Miláně.

Předmět je zaměřen na mezioborové poznání územního plánování a jeho právní, historické a geografické aspekty. Je určen pro studenty všech tří participujících univerzit. Studenti jsou do předmětu vybíráni na základě motivačního dopisu.

Předmět je vyučován online formou, s plánovanou prezenční konferencí v březnu 2022, výhradně v anglickém jazyce. Úspěšné absolvování volitelného předmětu „UNREAD“ je hodnoceno 4 kredity.

Za Právnickou fakultu je v předmětu zapojena JUDr. BcA. Tereza Fabšíková, Ph.D. Motivační dopisy prosím zasílejte na mail fabsikot@prf.cuni.cz do 8. září 2021.

Oficiální informace k předmětu jsou uvedeny níže a rovněž na stránkách 4EU+

Přihlášky musí obsahovat motivační dopis v angličtině a CV v angličtině v jednom .pdf souboru.

Ke stažení:

Information for students PDF