Nová podoba webové stránky zahraničí

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

s velkou radostí oznamujeme, že po několikaměsíčním úsilí byla spuštěna nová podoba stránky ZAHRANIČÍ na webu PF UK.

Na webové stránce ZAHRANIČÍ nyní najdete veškeré informace, které se týkají zahraničních mobilit studentů i zaměstnanců. Pro studenty (v magisterském i doktorském studiu) jsou zde uvedeny velmi podrobné informace ke všem typům zahraničních studijních pobytů a praktických stáží i jejich financování, včetně zevrubných návodů, jak postupovat při výběru, přihlašování a přípravě zahraničního pobytu. Obdobně jsou i pro zaměstnance připraveny podrobné informace o možnostech zahraničních pobytů (jak vědecko-výzkumných či výukových pobytů akademiků, tak i školení administrativních zaměstnanců PF UK). Vybírat destinaci svého zahraničního pobytu můžete nyní také prostřednictvím interaktivní mapy světa, na které jsou zaneseny všechny naše partnerské univerzity. Přihlašování do výběrových řízení bude až na výjimky nyní probíhat on-line.

Věříme, že nová podoba stránky ZAHRANIČÍ a zejména informace, které tam nyní najdete, vás budou nejen motivovat k účasti na zahraničních mobilitách, které PF UK nabízí, ale zároveň výrazně usnadní výběr destinace a realizaci zahraničního pobytu.

Budete-li na stránkách cokoli postrádat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi informace doplníme.

doc. JUDr. Mgr. Magdalena Pfeiffer, Ph.D., proděkanka pro zahraniční vztahy a celý tým Zahraničního oddělení PF UK