Na Týdnu Akademie věd ČR vystoupí i učitelé PF UK, dr. Sedláček a prof. Wintr

V prvním listopadovém týdnu proběhne Týden Akademie věd ČR - sedm dní nabitých přednáškami, workshopy, filmy, výstavami a dalšími akcemi, díky nimž můžete vědcům nahlédnout pod ruce i do hlav.

Akademie věd představuje již 20 let návštěvníkům největšího vědeckého festivalu v naší zemi aktuální vědecké poznatky a výsledky bádání napříč obory.

Letos se Týden AV ČR uskuteční od 1. do 7. listopadu a vystoupí také zástupci naší fakulty, jmenovitě prof. Jan Wintr s přednáškou Aktuální problémy ústavního práva po volbách do Poslanecké sněmovny (2. 11. od 17:30 hod.) a dr. Miroslav Sedláček s přednáškou Koncepce civilního procesu a jejich pojetí (3. 11. od 18:00 hod.).
Obě akce proběhnou v budově Právnické fakulty, v místnosti 220.

Kromě našich přednášek můžete vybírat z mnoha dalších akcí na několika místech, mimo jiné i v sídle Akademie věd na Národní třídě v Praze a dalších pracovištích AV ČR a vysokých škol.

Podrobný program celé akce najdete na webu festivalu.