Centre for Migration and Refugee Law zahajuje podzimní cyklus přednášek

V pondělí 6. 11. a v úterý 7. 11. zahajuje Centre for Migration and Refugee Law podzimní cyklus přednášek.

Naši fakultu navštíví doc. Matrin Gońda z Centra migračních studií univerzity v polské Lodzi, který na PF UK povede krátký blokový kurz.

Pan docent vystoupí ve dvou dnech:
6. 11. od 9:30 do 13:00 vystoupí se přednáškou na téma Transformation of Migration and Integration Policies in Post-Soviet Area. Místnost č. 213
7. 11. od 12:00 do 15:30 bude tématem druhé přednášky Ukrainian and Refugee Migration to Central and Eastern Europe. Místnost č. 213

Studentky a studenti PF UK, které a kteří se zúčastní obou přednášek, získají 3 kredity za absolvování volitelného předmětu v angličtině. Je samozřejmě možné se zúčastnit i jen jedné ze dvou přednášek, ovšem bez nároku na kredity. Přednášky jsou otevřené i zájemcům z řad akademických pracovníků a pracovnic a širší veřejnosti.

Uložit událost do kalendáře