Konference: Migration within the EU Context seen through a Multidisciplinary and Plurilinguistic view (11. a 12. 9.)

Mezinárodní konference pro mladé vědce:

Cílem konference je analyzovat a prohloubit pochopení migrace jako jevu z právního, lingvistického a sociologického hlediska. Konference bude multidisciplinární a zahrne keynote speakers z různých oborů.

Konference je určena především pro studenty doktorských a magisterských programů. Jedná se o skvělou příležitost setkat se s dalšími mladými vědci se stejnými zájmy a navázat nová přátelství napříč obory a zeměmi.

Na konferenci jako experti na jednotlivé oblasti vystoupí následující keynote speakers:

• Prof. Marilisa D’Amico, Università degli Studi di Milano
  • Prof. Kim Serena Grego, Università degli Studi di Milano
  • Dr. Cecilia Siccardi, Università degli Studi di Milano
  • doc. JUDr. Pavel Ondřejek, PhD, Charles University

Akce se bude konat na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, 11. a 12. září.

Podrobnější informace naleznete v přiloženém programu.

Za organizační výbor Vás zdraví

Mgr. Jan Pokorný

Interní doktorand na Katedře teorie práva a právních učení
Právnická fakulta, Univerzita Karlova