Webinář: How law should approach blockchain, AI, and Internet of Things technology (Michele Neitz)

obr

Registrace na webinář

Centrum práva duševního vlastnictví

si vás dovoluje pozvat

na webinář

How law should approach blockchain, AI,
and Internet of Things technology

Michele Neitz,
University of San Francisco School of Law

14. března 2024 v 17:30

Webinář uvádí Mgr. Jaroslav Kuba.

Michele Neitz publikuje a přednáší o etických, regulatorních a společenských otázkách dopadu technologie blockchain na partnerské právnické fakultě University of San Francisco. Je také zakladatelkou a ředitelkou Blockchain Law for Social Good Center, prvního svého druhu ve Spojených státech.

Michele Neitz ve svém webináři vysvětlí, jak se státní a federální vláda Spojených států snaží udržet krok s rychlým tempem inovací, a jak můžeme porozumět právním rizikům a příležitostem, které nabízejí nové technologie, zejména blockchain a umělá inteligence.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, a registrujte se ještě dnes!

Uložit událost do kalendáře