Stipendijní nabídka pro doktorandy - program SYLFF

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

bylo vyhlášeno výběrové řízení na stipendijní program SYLFF japonské nadace Tokyo Foundation for Policy Research.

Stipendium mohou využít studenti nejvýše 3. ročníku doktorského programu v prezenční formě. Je určeno na výzkum a dokončení disertační práce. Část výzkumu musí být realizována v zahraničí.

Výše stipendia je pro rok 2023/24 určena na 12.500,- USD (cca. 270.000,- CZK) s možností prodloužení o další rok (vedle stipendia SYLFF může vybraný student čerpat na UK i jiná stipendia za předpokladu transparentnosti a zamezení dvojího financování téže aktivity).

Veškeré podrobnosti naleznete zde: https://cuni.cz/UK-8933.html​

Fakultní uzávěrka pro dodání podkladů je 29. 4. 2023.

Kontaktní osoba za PF UK je Dr. David Kohout, dokumenty či případné dotazy posílejte na e-mail: international@prf.cuni.cz. Požadované podklady zasílejte ve formátu pdf a výhradně v anglickém jazyce.

Uložit událost do kalendáře