Paralegal | student/ka

• Mzda: mzda od 160 Kč / hod dle zkušeností + bonusy

Popis pracovní pozice

KDO JSME

V advokátní kanceláři BRODEC & PARTNERS sháníme posilu na pozici paralegal.

Jsme středně velká advokátní kancelář s různorodou klientelou z řad soukromých subjektů i orgánů veřejné moci. Dlouhodobě se nám daří umísťovat se v anketě Právnické firmy roku, a to v kategoriích veřejné zakázky, logistika a dopravní stavby, ICT či řešení sporů a arbitráže.

Zabýváme se jak občanskoprávní a obchodní agendou, včetně sporové agendy, tak specifickými odvětvími práva, zejména veřejnými zakázkami, insolvencemi, dotačním právem EU a právem ICT, mezinárodním právem soukromým, či sportovním právem.

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE

Budeš se podílet na právních rešerších, přípravě a revizi smluvní dokumentace, zpracování stanovisek a přípravě procesních podání. Dáme Ti možnost vyzkoušet si práci na rozmanitých případech z různých právních odvětví tak, abys zjistil/a, v čem jsi dobrý/á, kde je třeba zabrat a čemu se v budoucnu chceš věnovat. Využiješ a prohloubíš si i své jazykové dovednosti (zejména angličtinu a němčinu).

Vyzkoušíš si rovněž agendu rozhodce, kdy budeš mít příležitost podílet se na rozhodovacím procesu rozhodčích institucí.

Na Tvou práci bude dohlížet zkušený tým advokátů či seniorních koncipientů, od nichž můžeš čerpat vědomosti a zkušenosti.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

•    práce ve středně velkém, mladém a přátelském kolektivu
•    kancelář v centru Prahy (metro Muzeum, I.P. Pavlova)
•    mzda od 160 Kč / hod dle zkušeností + bonusový systém
•    pracovní doba od 9:00 do 18:00 (v pátek do 16:00),
•    Flexibilní pracovní doba (zejména ve zkouškovém období)
•    možnost dlouhodobé spolupráce
•    občasná možnost homeoffice
•    multisport karta 100 % hrazená zaměstnavatelem
•    teambuildingy a pravidelné sportovní či společenské akce
•    občerstvení na pracovišti

KOHO HLEDÁME
•    studenta/tku 3.- 5. ročníku právnické fakulty

Kandidát(ka) by měl(a) mít tyto vlastnosti:
•    samostatnost
•    spolehlivost
•    pečlivost
•    schopnost dotahovat věci do konce
•    chuť učit se novým věcem
•    kolegiální přístup

Dále oceníme následující dovednosti:
•    orientace v účinné právní úpravě (méně obvyklé obory rádi naučíme) a informačních právních systémech (beck-online, Aspi)
•    velmi dobrý psaný a mluvený projev
•    velmi dobrá znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka, zejména němčiny, výhodou)
•    uživatelská znalost práce na PC
•    předchozí právní praxe výhodou

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: dufkova@akbrodec.cz

Těšíme se na budoucí spolupráci.