Zápis přijatých studentů do prvního ročníku pro akademický rok 2016-2017

 

Vážené uchazečky a vážení uchazeči,

v těchto chvílích již máte jistotu, jestli jste splnili podmínky přijímacího řízení, získali dostatečný počet bodů a byli jste přijati ke studiu na naši fakultu.

K tomu, abyste se skutečně stali studentkami a studenty naší fakulty, je zapotřebí, abyste se osobně dostavili k zápisu do prvního ročníku.

Hromadný zápis organizujeme od 20. do 23.června, a to s následujícím harmonogramem: 

Den                                     Hodina                               První písmeno příjmení
20. 6. 2016                          8:45                                     A – J
21. 6. 2016                          8:45                                     K – O
22. 6. 2016                          11:00                                   P – S
23. 6. 2016                          11:00                                   Š – Ž
 
Dodatečný zápis se koná 6. září.

Osobní účast při zápise je opravdu nutná! 
V případě, že se nemůžete zúčastnit řádného termínu zápisu nebo náhradního termínu 6. 9. 2016 v  8:45 hod., spojte se prosím emailem s referentkou pro organizaci zápisu do 1. ročníku paní Rokůskovou rokuskov @ prf.cuni.cz a dohodněte se s ní případně na individálním termínu zápisu během prázdnin

 

K zápisu do studia si s sebou prosím, vezměte:

a) platný občanský průkaz (cizinci – občané členských států Evropské unie pas nebo průkaz totožnosti, cizinci – občané nečlenských států EU pas s uděleným vízem za účelem studia a potvrzením o přechodném pobytu).
Uchazeč – cizinec z nečlenského státu EU, který se nebude při zápisu moci prokázat uděleným vízem a platným potvrzením o přechodném pobytu, nemůže být do studia v řádném termínu zapsán a bude muset využít – až po obdržení víza - náhradního termínu zápisu !
b) kopii potvrzení o přechodném pobytu (odevzdají pouze cizinci – občané nečlenských států EU, kopie zůstává založena ve spisu studenta)
c) psací potřeby (barva modrá)
d) případně potvrzení pro MHD (vyplňuje student podle vzoru - referentka pouze potvrzuje)

Informace pro zahraniční studenty – občany nečlenských států EU: V souvislosti s potvrzením o přechodném pobytu doporučujeme těmto studentům, aby si včas vyřídili toto potvrzení, bez něhož nebudou do studia zapsáni. Podle zákona má na jeho vydání orgán cizinecké a pohraniční policie lhůtu 30 dnů.
 

Připomínáme, že úvodní soustředění všech nově přijatých studentů se koná ve výcvikovém středisku Univerzity Karlovy v Albeři (okr. Jindřichův Hradec) ve dvou bězích 28. 8. - 31. 8. a 31. 8. - 3. 9. 2016.
V průběhu soustředění se dovíte vše potřebné ke studiu práva u nás na fakultě, získáte základní orientaci ve studentském životě, seznámíte se s některými vyučujícími, děkanem, se spolužáky nejen ze svého prvního ročníku, ale také z vyšších ročníků, a to vše během tří dnů v romantickém prostředí u rybníka Osika na Albeři v jižních Čechách. Je pro Vás připraven bohatý program, kde se střídají interaktivní přednášky s praktickými ukázkami, seznamovací hry, sportovní hry, zábava a diskuse.
 
Podrobnosti a přihlášku obdržíte u zápisu a budou Vám zaslány také emailem. 

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 3/2017

více...

Jurisprudence 4/2017

více...

Právněhistorické studie č. 47/1

více...

PLWP (Working Papers) 2017/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111