Workshop MSCA Individual Fellowship H2020

Dovolujeme si Vás pozdvat na workshop organizovaný Univerzitou Karlovou a Technologickým centrem AV ČR týkající se projektů MSCA Individual Fellowship v rámci programu H2020.

Akce se koná dne 25. dubna 2019 od 10 hod. Program naleznete zde.

MSCA-IF jsou granty na 1-2 leté postdoktorské stáže spojené s mezinárodní mobilitou. V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou (výzkumník musí grant řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud žil a pracoval). Téma výzkumu není omezeno. Cílem je podpořit profesní růst výzkumníka (fellow). Hostitelská instituce může být z akademického i z neakademického sektoru (hostitelskou institucí nemusí být jen univerzita nebo výzkumná organizace, může to být například i firma). Uzávěrka podávání projektů se opakuje 1 ročně přibližně v polovině září. Workshop bude zaměřen na přípravu projektů individuálních stipendií. Účastníci se dozvědí, jak vypadá struktura projektového návrhu, jaká jsou evaluační kritéria, jaké jsou časté slabiny nebo naopak přednosti projektových žádostí. Školení bude také obsahovat interaktivní část a to práci s již úspěšným návrhem projektu.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, nahlašte prosím svou účast přímo na RUK, email: eva.matejcova @ ruk.cuni.cz. V e-mailu zároveň odpovězte na následující otázky: Have you ever applied for MSCA IF? YES/NO and Are you planning to submit an Individual Fellowship project this year? YES/NO

Akce bude v angličtině bez tlumočení do češtiny.

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 2/2019

více...

Jurisprudence 2/2019

více...

Právněhistorické studie č. 48/2

více...

PLWP (Working Papers) 2019/II

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111