Organizační pokyny

Organizační pokyny

 

1) Workshop proběhne ______ ve výukovém a školicím středisku UK v Peci pod Sněžkou (penzion UK).

2) Na místo, prosím, dojeďte nejpozději kolem pátečního poledne najezení tak, abyste se ubytovali nejpozději do 12:30 hodin. Začátek programu je ve 13:00 hodin.

3) Celková výše nákladů na ubytování a stravování činí pro přispěvatele, doktorandy a pozorovatele ___ Kč. Platbu za ubytování a stravu lze hradit i přímo školícímu středisku, v takovém případě je však podstatně vyšší (cca 1100 Kč). Částku je nutno uhradit předem na místě (prosím, mějte obnos připraven víceméně přesně). Výše poplatku nelze snižovat v případě, že se účastník nezúčastní celého workshopu.

4) Stravování začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem.

5) Dopravu do místa konání semináře si zajišťuje každý účastník individuálně a na vlastní náklady.

6) V chatě jsou pokoje po 3 až 4. Pokoje musí být plně obsazené. Organizaci ubytování zajišťuje JUDr. Klára Hurychová, Ph.D., kterou v této věci můžete kontaktovat prostřednictvím diskusní skupiny na facebooku).

7) Je zřízena diskusní skupina na facebooku, do níž bude umožněn přístup přihlášeným účastníkům workshopu a prostřednictvím níž se vybírají, případně mění témata. Jejím prostřednictvím se mohou účastníci navzájem kontaktovat a domluvit na organizačních věcech (rozdělení do pokojů, příjezd, odjezd apod.). Správci diskusní skupiny je JUDr. Klára Hurychová, Ph.D..

8) Workshop je pojímán neformálně, oděv proto postačí ležérní.

9) V sobotu odpoledne je plánován výlet na Sněžku (lanovkou na Růžovou horu a zpět přes Luční boudu a Výrovku). Je tak třeba vzít s sebou kvalitní pevnou obuv a turistický oděv odpovídající aktuální předpovědi počasí pro hory nad tisíc metrů n. m. V těchto polohách může ještě ležet v daném období vrstva sněhové pokrývky.

10) Je vyžadována účast na workshopu po celou dobu jeho konání.

 

Ostatní

Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 2/2019

více...

Jurisprudence 2/2019

více...

Právněhistorické studie č. 48/2

více...

PLWP (Working Papers) 2019/II

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111