Organizační pokyny

Organizační pokyny

 

1) Workshop proběhne od pátku 21 dubna do neděle 23. dubna 2017 ve výukovém a školicím středisku UK v Peci pod Sněžkou (penzion UK).

2) Na místo, prosím, dojeďte nejpozději kolem pátečního poledne najezení tak, abyste se ubytovali nejpozději do 12:30 hodin. Začátek programu je ve 13:00 hodin.

3) Celková výše nákladů na ubytování a stravování činí pro přispěvatele, doktorandy a pozorovatele 700,- Kč. Platbu za ubytování a stravu lze hradit i přímo školícímu středisku, v takovém případě je však podstatně vyšší (cca 1100 Kč). Částku je nutno uhradit předem na místě (prosím, mějte obnos připraven víceméně přesně). Výše poplatku nelze snižovat v případě, že se účastník nezúčastní celého workshopu.

4) Stravování začíná v pátek večeří a končí v neděli obědem.

5) Dopravu do místa konání semináře si zajišťuje každý účastník individuálně a na vlastní náklady.

6) V chatě jsou pokoje po 3 až 4. Pokoje musí být plně obsazené. Organizaci ubytování zajišťuje Mgr. Jan Flídr a Mgr. Daniel Lála, které v této věci můžete kontaktovat prostřednictvím diskusní skupiny na facebooku).

7) Je zřízena diskusní skupina na facebooku, do níž bude umožněn přístup přihlášeným účastníkům workshopu a prostřednictvím níž se vybírají, případně mění témata. Jejím prostřednictvím se mohou účastníci navzájem kontaktovat a domluvit na organizačních věcech (rozdělení do pokojů, příjezd, odjezd apod.). Správci diskusní skupiny je Mgr. Jan Flídr a Mgr. Daniel Lála.

8) Workshop je pojímán neformálně, oděv proto postačí ležérní.

9) V sobotu odpoledne je plánován výlet na Sněžku (lanovkou na Růžovou horu a zpět přes Luční boudu a Výrovku). Je tak třeba vzít s sebou kvalitní pevnou obuv a turistický oděv odpovídající aktuální předpovědi počasí pro hory nad tisíc metrů n. m. V těchto polohách může ještě ležet v daném období vrstva sněhové pokrývky.

10) Ti z Vás, kdo se nebudou moci zúčastnit z důvodu KLP ze správního práva celého výjezdního workshopu, nám to prosím sdělte co nejdříve, nejpozději však do 12. dubna 2017, abychom tuto informaci zohlednili při konečné tvorbě programu. Apelujeme na Vás, abyste v případě, že se na workshop přihlásíte, se jej zúčastnili po celou dobu jeho konání.

 

Ostatní

Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 3/2017

více...

Jurisprudence 4/2017

více...

Právněhistorické studie č. 47/1

více...

PLWP (Working Papers) 2017/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111