Podpora právního servisu IT společnosti - pro studenty/tky

• Úvazek: Part-time
  • Mzda: 16-20 000 Kč/měsíčně

Popis pracovní pozice

Studuješ práva a hledáš vhodnou příležitost, kde získat cenné praktické zkušenosti v oblasti obchodního, občanského, nebo správního práva? Jsi ve třetím až pátém ročníku a chceš se seznámit s bohatou agendou spojenou s fungováním skupiny společností? Chceš rozvíjet své vědomosti a dovednosti v oblasti IT práva?

Do malé advokátní kanceláře (2 advokátky, 1 advokát) se sídlem v Praze, hledáme nového/vou kolegu/gyni na part-time. Budeš poskytovat podporu našemu právnímu servisu a starat se o podnikatelské aktivity skupiny společností Unicorn. V klidu si dokončíš studium a získáš přitom potřebné zkušenosti. Po absolvování studia u nás můžeš pokračovat v rámci koncipientské praxe.

Získej cenné praktické zkušenosti v oblasti práva u nás!

Na čem u nás budeš pracovat?

• právní podpoře pro aktivity z širokého portfolia Unicornu: e-shop, finanční služby, provoz VŠ, mobilního operátora, cestovní kanceláře a mnoho dalších
  • rešerši, monitoringu legislativy a jednoduchých právních podání a pohledávkách
  • administrativní podpoře advokátů
  • řešení dalších úkolů týkající se oblastí práva - obchodního, občanského, správního

Jak si tě představujeme?

• jsi ve 3.-5. ročníku Právnické fakulty, chceš se dostat k různým oblastem práva a získat generální praxi
  • máš pozitivní přístup a chceš se učit nové věci
  • jsi pracovitý/á a při práci maximálně pečlivý/á
  • nastoupit můžeš od ledna 2023

Kvůli čemu k nám budeš chodit rád/a?

• získáš perspektivní pozici v nejdynamičtěji se rozvíjejícím právním odvětví
  • k dispozici ti bude společná kancelář (žádný open-space) a flexibilní pracovní doba - přizpůsobíme tvému studiu
  • využiješ zázemí největší české IT firmy, která působí po celé Evropě
  • po absolvování studia ti nabídneme možnost pokračovat ve spolupráci v rámci koncipientské praxe
  • dostaneš mzdové ohodnocení v rozmezí 200-250 Kč/hod.

Jsi připravený/á na převod teoretických znalostí práva do praxe? Hledáš příležitost, která ti umožní v klidu dostudovat a zároveň získat potřebnou praxi? Právě pro tebe je tato příležitost ideální.

Pošli nám své CV a pojď si o všem popovídat!