Právní student/ka - Pracovní a cizinecké právo, Compliance

• Úvazek: DPP/DPČ

Popis pracovní pozice

Na čem u nás pracujeme

Tvoje práce bude spočívat zejména v přípravě prvních návrhů dokumentů, často dvojjazyčných. Dále budeš vypracovávat rešerše z oblasti pracovního práva, imigračního práva a compliance. K dispozici je naše knihovna, rozsáhlé know-how od předních českých akademiků, studijní databáze a všechny přední právní systémy.

Bez čeho se neobejdeš

• probíhajícího studia právnické fakulty v ČR (vhodné pro studenty/studentky od 3. ročníků)
  • možnosti pracovat 2 nebo 3 dny v týdnu
  • základní orientace v pracovněprávní problematice
  • dobré angličtiny
  • zkušenosti v dané oblasti vítáme, ale jejich nedostatek může být nahrazen zájmem o oblast

Co můžeme nabídnout my

• profesionální zázemí, kde dostaneš příležitost úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů, a to v Čechách i v zahraničí
  • profesní i osobní rozvoj podporovaný naším specializovaným know-how oddělením
  • kariérní postup u nás není jenom prázdný pojem, ještě během studia můžeš nastoupit na hlavní pracovní poměr a následně po ukončení školy začít svou koncipientskou praxi
  • Tvojí práci samozřejmě odměníme odpovídající odměnou (startujeme na 150 Kč/hod a máme pravidelné pololetní hodnocení, kdy se sazba může postupně zvyšovat)
  • můžeš u nás využít také dotovanou sportovní kartu Multisport nebo interní vzdělávací programy, po zapracování je možná občasná práce z domova

Poznej svůj nový tým - Pracovní a cizinecké právo

Jan Koval, Partner

Náš tým řeší v HAVEL & PARTNERS otázky související s pracovním a cizineckým právem. Zabýváme se složitou pracovněprávní problematikou, v rámci níž pomáháme investorům při vstupu na český trh i při nastavování pracovních podmínek. Bráníme zájmy zaměstnavatelů ve sporech s odborovými organizacemi, ale zároveň pomáháme také zaměstnancům se zlepšováním jejich pracovních podmínek, ukončováním pracovních poměrů a obecně s uplatněním jejich práv. Zajímají nás rovněž aktuální otázky, mezi které bezesporu patří pomoc zahraničním zaměstnancům v Česku i na Slovensku, řešení moderních systémů práva, jakými jsou home office, time sharing či self scheduling, a jejich implementace do pracovních procesů. Pokud jsou toto témata, která jsou aktuální i pro tebe a kterým by ses chtěl/a profesně věnovat i ty, budeme velmi rádi, když se přidáš mezi nás!