Advokátní koncipient/ka

Advokátní koncipient/ka

Kastner & Pieš, advokátní kancelář s.r.o.
Praha 8 - Karlín (100m od metra Florenc)
+420 737 965 626
  • Vhodné pro: Student, Absolvent
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 35.000 - 45.000 a bonusy

Popis pracovní pozice

Kolega Hliník se odstěhoval do Humpolce, takže úkol je jasný - přivést k nám kanceláře nového koncipienta/koncipientku, nebo se nevracet. Kdo se hlásí dobrovolně?

 

Koho hledáme?

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á s námi bude sdílet vášeň pro dobré jídlo (a pití) a - modří už vědí - oblibu filmových hlášek.

Co děláme?

Naším hlavním zaměřením je kompletní právní servis pro oblast zdravotnictví (léky, zdravotnické prostředky a obecně regulované produkty) a IT společnosti s velkým přesahem do businessu. Pokud by vás zajímalo, jak se designují programy pro pacienty s cukrovkou, zda a jak můžete propagovat vakcíny na Facebooku nebo jak nastavit cloudové služby Googlu pro chytrou karanténu, určitě se Vám u nás bude líbit. Naše náplň práce je nicméně velice různorodá a pokrývá široké spektrum právních oblastí jako např. obecné obchodní právo, pracovní právo, zadávání veřejných zakázek (naštěstí ne jejich administraci), oblast nemovitostí, hospodářské soutěže nebo příležitostně i rodinné a trestní právo. Kromě klasické práce na jednotlivých zadáních pro různé klienty se nabízí i možnost zkusit si formou secondmentu práci podnikového právníka.

Jak vypadá práce u nás?

I když vítáme samostatnost a vlastní iniciativu, na zadáních nikdy nebudete pracovat sami. Koncipienti vždy velice úzce pracují s advokáty a vše často společně diskutujeme, aby kolegové dostali co nejužitečnější zpětnou vazbu. Koncipienti také často doprovází seniorní kolegy na meetingy, aby získali zkušenosti i při přímém kontaktu s klientem. Věříme, že pro osobní rozvoj a dobrou spolupráci je třeba spolu co nejvíce mluvit, proto nečekáme až na konec roku, ale máme s každým pravidelně (cca jednou měsíčně) one-on-one meetingy, kde probíráme oboustranná očekávání, hodnocení a zpětnou vazbu.

Máme hybridní model práce - pondělí a pátek home office, úterý - čtvrtek v kanceláři, takže určitě využijete naši plně dotovanou Multisportkartu.

Kanceláře jsou cca. 3 minuty od metra Florenc v office centru IBC. Pravidelně podnikáme společné aktivity, chodíme na snídaně, navíc každé úterý nám vozí do kanceláře catering, grilujeme a 1-2 krát ročně jezdíme na outingy (např. na kola nebo do wellness).

Co o nás říkají kolegové?

"AKP? To je jsou samé přehlídky, parády a hlavně peníze." True story :-)

Pokud vás nabídka zaujala, tak se nám ozvěte a rádi vás přivítáme v našich nově zrekonstruovaných prostorech a nabídneme dobrou brazilskou kávu.

https://kastnerpies.cz