Právník pro mediální a správní právo

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání
Škrétova 44/6, 120 00, Praha 2 - Vinohrady
+420 274 813 830
  • Vhodné pro: Student
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 12. platová třída

Popis pracovní pozice

Úřad Rady pro rozhlasové a televizní vysílání vyhlašuje výběrové řízení na pozici právníka/právničky se zaměřením na oblast mediálního, správního a přestupkového práva v Oddělení licencí a registrací.

Náplní práce bude zejména vedení správních spisů, zpracování podkladů pro rozhodování Rady, vypracování správních rozhodnutí a usnesení v rámci správního řízení, příprava licenčních řízení, nařízených ústních jednání, dokazování, zastupování Rady před soudem, příprava podkladů a zpracování výstupů pro účely agendy Evropského práva.

Nabízíme:

• Flexibilní pracovní dobu (možnost přizpůsobení studijnímu rozvrhu)
  • Možnost práce z domova (po úvodním zaškolení) + pracovní notebook
  • Příležitost získat zkušenosti v úřadu státní správy s celostátní působností a rozvoje v oblasti mediálního práva v mezinárodním kontextu
  • Prostor pro další vzdělávání a odborný růst
  • Platové ohodnocení (12. platová třída dle platného nařízení vlády)
  • Pracovní poměr s možností přestupu do služebního poměru na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Kanceláře na Praze 2 (Vinohrady) s výbornou dopravní dostupností

Požadujeme:

• Vysokoškolské vzdělání v oboru Právo
  • Samostatnost, pečlivost, systematičnost
  • Všeobecný rozhled
  • Vynikající písemný projev

Tato pozice je vhodná také pro studenty a studentky 4. - 5. ročníku magisterského studia, čerstvé absolventy VŠ či právníky hledající zajímavou pracovní zkušenost. Možnost práce na plný či zkrácený úvazek.

Předpokládaný nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám zašlete motivační dopis a Váš strukturovaný životopis.

Požadované dokumenty zasílejte v elektronické podobě na e-mailovou adresu: rasejevova.e@rrtv.cz, kontaktní osoba: Eva Rasejevová, tel.: 274 813 830.

Poučení subjektu údajů