Student/ka pro Legal&Compliance tým - dlouhodobá spolupráce

• Úvazek: DPP/DPČ
  • Mzda: 200 Kč / hod.

Popis pracovní pozice

Jsi student/ka ideálně 3. - 5. ročníku právnické fakulty?

Pošli nám svůj životopis a na online schůzce společně s naší právničkou Kristínou si řekneme vše, co bys měl/a a chtěl/a o své nové roli vědět.

Co bude junior v právním týmu dělat?

• Budeš se podílet na právní podpoře jednotlivých týmů včetně písemného kontaktu;
  • Právní rešerše, příprava podkladů na různá témata, příprava jednodušších dokumentů, dodatků, smluv;
  • Věnujeme se zejména občanskému a obchodnímu právu, pracovnímu právu, finančnímu právu a ochraně osobních údajů.

Co od tebe potřebujeme my?

• Pečlivost, zodpovědnost a důslednost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti;
  • Pravidelnou docházku 1-2 dny v týdnu; po dohodě je možný i home office;
  • Předchozí zkušenost z oboru uvítáme, není podmínkou (méně obvyklé obory rádi naučíme);
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Co u nás najdeš?

• Možnost vyzkoušet si různé oblasti práva;
  • Budeš mít možnost využít znalost cizích jazyků při práci s kolegy ze zahraničí;
  • Zázemí v krásných kancelářích v prostorách Butterfly v Karlíně s krásnou eco fasádou z květin;
  • Přátelský tým a neformální firemní kulturu;
  • Časovou flexibilitu ve zkouškovém období;
  • Zajímavé finanční ohodnocení;
  • Nástup možný ihned;
  • Rozsah spolupráce 20-30 hod. týdně;
  • Forma spolupráce - dohoda o provedení práce/dohoda o pracovní činnosti (dlouhodobá spolupráce).

A kdo jsme my?

Edenred je tradičním a spolehlivým partnerem mnoha českých firem, které hledají moderní a digitální řešení benefitů pro své zaměstnance. Naše produkty a služby využívá každý den více než 23 000 firem a více než 600 000 uživatelů a to již přes 25 let. Do naší rodiny patří stravenky a karty Ticket Restaurant, poukázky a karty Edenred Benefits nebo systém řízení zaměstnaneckých benefitů Cafeterie. Jsme lídrem trhu s odpovědným přístupem nejen ke svým uživatelům, ale také k naší planetě. Jsme signatáři SDG - naplňování globálních cílů od OSN v Česku.

V případě zájmu o pozici, prosím, zašli svůj životopis na můj e-mail nebo se přihlaš přes naše stránky https://edenred.jobs.cz