Právní student/ka

• Vhodné pro: Student
  • Úvazek: DPP/DPČ

Popis pracovní pozice

Advokátní kancelář Bříza & Trubač nabízí místo pro studenta právnické fakulty na pozici Student(ka).

Požadavky na uchazeče jsou výborný studijní prospěch, znalost aktuální právní úpravy v rámci ročníku studia, znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni podmínkou, znalost i německého jazyka výhodou, možnost pracovat 2 dny v týdnu, spolehlivost, pečlivost. Náplní práce budou primárně právní rešerše a dle potřeby i drobné administrativní úkony. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, kancelář v centru Prahy (Malá Strana) a možnost spolupráce se zkušenými právníky. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu info@brizatrubac.cz, do předmětu uveďte “Student v advokátní kanceláři”. Životopisy přijímáme do 30. června 2022.