STUDENT/KA 1.-3. ročníku právnické fakulty

• Úvazek: DPP/DPČ
  • Mzda: 150 Kč / hod.

Popis pracovní pozice

Do pražské pobočky advokátní kanceláře AD LEGES sháníme studenta/studentku 2.–3. ročníku.

Jsme úzce specializovaná kancelář se zaměřením na právo obchodních společností, akvizice, přeměny obchodních společností, daňové právo a insolvenční právo.

Kancelář má sídlo v ulici Panská na Praze 1.

Náplň práce:

- příprava právních rešerší

- příprava dokumentů v rámci realizovaných transakcí

- administrativní podpora

- jednání s úřady a soudy

- zapojení do interního know how vzdělávání

Co nabízíme:

- možnost podílet se komplexně na transakcích zejména v oblasti fúzí a akvizic, včetně strukturování transakcí z daňového pohledu - profesní a osobní rozvoj

- nástupní mzda 150 Kč/hod

- po roce praxe plně hrazená MultiSport karta

- dvakrát do roka cca třídenní teambuilding (už jsme byli společně na běžkách, jezdili jsme na koních, hráli volejbal, chodili po horách, hráli společenské hry, společně vařili nebo se jen váleli u bazénu)

- práce v mladém kolektivu a neformálním prostředí

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu marketa.aranyossyova@adleges.cz.