Právní asistent/ka

• Úvazek: DPP/DPČ
  • Mzda: 150 Kč/hodinu

Popis pracovní pozice

Jste student/ka 2.-4. ročníku a hledáte smysluplnou a zajímavou práci? Přidejte se k nám.

Co vás čeká:

·         Zpracování právních rešerší a práce s dokumenty (příprava, úpravy, formátování).

·         Právní podpora zejména v oblasti pracovního a občanského práva. Příprava jednodušších právních dokumentů, připomínkování a revize smluv, úprava smluvních vzorů, příprava podkladů pro jednání.

·         Administrativní podpora právního oddělení.

·         Evidence dokumentů a smluv.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

·         Jste student/studentka 2. až 4. ročníku právnické fakulty a hledáte smysluplnou práci, při které budete plnit úkoly odpovídající vašemu vzdělání a zkušenostem.

·         Umíte pracovat s právními předpisy, dokážete se orientovat v účinné právní úpravě, logicky přemýšlíte.

·         Máte smysl pro detail a jste pečlivý/á.

·         Máte dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, Váš písemný projev je na velmi dobré úrovni.

·         Rozumíte právní terminologii i v anglickém jazyce.

·         Jste spolehlivý/á a schopný/á samostatně plnit zadané úkoly. Zároveň si umíte rozvrhnout práci, stanovit priority a rozhodnout, co zvládnete sami a s čím uvítáte pomoc.

·         Předchozí právní nebo administrativní zkušenosti budou vítané, ale nejsou nutné. Vše potřebné vás rádi naučíme.

·         Právo Vás zajímá a baví. Jste ochotni pracovat alespoň 16 hodin týdně.

Co vám můžeme nabídnout:

·         práci se zajímavou a rozmanitou právní problematikou (občanské právo, pracovní právo, obchodní právo, právo duševního vlastnictví)

·         přátelský přístup a vedení

·         flexibilní pracovní dobu

Kdy můžete nastoupit?