Student/ka 4. ročník a výše

Student/ka 4. ročník a výše

  • Vhodné pro: Student
  • Úvazek: Part-time

Popis pracovní pozice

Student/ka 4.ročník a výše
Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Student/studentka

Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Jsme advokátní kancelář, která si interně nepotrpí na korporátní zvyklosti a byrokratické svazování právních talentů. Na co si ale potrpíme je přemýšlivost, samostatnost, pečlivost a precizně odvedené právní poradenství. 

Mezi naše klienty patří velké české výrobní společnosti a internetové startupy, pro něž zajišťujeme komplexní právní servis. Nakupujeme pro ně firmy v ČR i v zahraničí, nastavujeme holdingové struktury, designujeme a vedeme transakce. 

Naší přidanou hodnotou je totiž (vedle znalosti práva) také dobré obchodní cítění a schopnost určit efektivní strategii. Pokud to dokážete také, skvěle, chceme s Vámi určitě pracovat. A právě tohle se u nás můžete naučit. 

 

► Děláme obchodní právo (smlouvy, přeměny společností, corporate governance), internetové právo, cloudové služby, GDPR, ale nejen to. 

► Nabízíme rozumnou pracovní dobu, fajn prostředí a dobré klienty. S našimi lidmi chceme pracovat na dlouhodobé bázi. Nevyžadujeme ani nepodporujeme žádné noční vysedávání v kanceláři. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (sídlíme pár kroků od Tančícího domu), kontakt s velmi příjemnou klientelou. Nemáme za klienty žádné lumpy. Nikdo z klientů nás nenutí dělat podpásovky nebo nějakou šmelinu. 

► Potkáme se? Baví-li Vás právo a zároveň už víte, že jste se nenarodili pro korporát, dejte nám o sobě vědět a potkejme se :-). 

Ozvěte se nám na email libor.vasicek@legalpartners.cz

 

Budeme se těšit! :-)

Libor Vašíček, vedoucí advokát