Advokátní koncipient/ka

TOP Advokátní koncipient/ka

Hanzlík & Partneři
Milevská 2094/3
+420 775 665 490
  • Vhodné pro: Absolvent
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 30.000-80.000,- Kč (dle délky praxe a schopností)

Popis pracovní pozice

Advokátní kancelář Hanzlík & Partneři se zaměřením na korporátní klientelu hledá koncipienta/koncipientku (praxe není podmínkou).

Požadujeme velmi dobrou znalost soukromého práva a procesních předpisů, velmi dobré komunikační schopnosti v mluveném i psaném projevu, velmi dobrou znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou), vysoké pracovní nasazení, profesionální přístup, pečlivost a samostatnost. Dále očekáváme vynikající logické uvažování a hodnocení úkolů v širším kontextu.

Nabízíme exkluzivní pracovní podmínky, nadstandardní zázemí, pevnou pracovní dobu 9-18 (kratší pracovní dobu v pátky), podporu pracovního a osobnostního růstu, osobní přístup, úzkou spolupráci se školitelem a ostatními advokáty, osobní zapojení v projednávaných kauzách (vč. jednání s klienty). Progresivní odměňování v závislosti na kvalitě práce a spokojenosti klientů. V rámci benefitů nabízíme podporu zdravého životního stylu (fitness, bazén, sauny a golfový simulátor, výživové poradenství apod). Velmi vysoká úspěšnost koncipientů u advokátních zkoušek.