právník v oddělení veřejných zakázek

Ministerstvo spravedlnosti ČR
Vyšehradská 16, Praha 2
  • Vhodné pro: Absolvent
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 13. platová třída

Popis pracovní pozice

Nabízíme zajímavou pracovní nabídku, která je vhodná i pro absolventy!!

Ministerstvo spravedlnosti – odbor právní hledá právničku nebo právníka na klíčové místo ministerský rada v oddělení veřejných zakázek.

Jedná se o služební poměr ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., s možností započítání praxe v oboru.

Na tomto místě se budete věnovat koncepční, metodické a koordinační činnosti při přípravě zadávacích dokumentů, průběhu zadávacího řízení i výběru dodavatele veřejných zakázek malého rozsahu.

Na této pozici požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo; svéprávnost, bezúhonnost, samostatnost, znalost práce s PC, dobré komunikativní schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem.

NABÍZÍME:

5 týdnů dovolené, 5 sick days, 5 dní služebního volna,  pružnou pracovní dobu, občasný home office, stravenkovou kartu, MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, jazykové kurzy, posilovnu, masáže za zvýhodněnou cenu, dětskou skupinu Justinka pro děti zaměstnanců od 1 roku věku dítěte.

Podrobnosti o pozici a podmínkách výběrového řízení najdete zdeKarierni web ministerstva spravedlnosti CR (justice.cz)