Student-asistent v advokátní kanceláři

• Mzda: 170,- Kč/měsíc

Popis pracovní pozice

Popis práce:

Jsme advokátní kancelář Advocuts (https://www.advocuts.cz/). Daří se nám, a proto hledáme posilu do týmu! Jsi student/ka práv v 1.-5. ročníku a chceš zkusit, co práce advokáta obnáší? Staň se členem našeho týmu a my tě rádi všechno naučíme.

A proč zrovna k nám?

• U nás se dostaneš k různorodým úkolům z různých právních odvětví a klientům z mnoha oborů.
  • Vezmeme tě s sebou na různé schůzky a jednání, abys viděl/a, jak to chodí, a budeme ti předávat své zkušenosti.
  • Dostaneš prostor pro vlastní nápady a iniciativu.
  • Na všem se lidsky domluvíme, můžeš k nám chodit, jak ti to možnosti a rozvrh dovolí.
  • Nabízíme mzdu od 170,- Kč/hod. a výš (podle zkušeností a ochoty pracovat).
  • Pracujeme v moderních kancelářských prostorách v budově City Element na Pankráci (u OC Arkády Pankrác), kde už pro tebe máme připravený stůl s počítačem.
  • Nejsme upjatí kravaťáci, bez smyslu pro humor se u nás neobejdeš.
  • Kafe si umíme udělat sami.

Co od tebe potřebujeme?

• Máš drive a chceš se učit.
  • Nebojíš se zeptat.
  • Když se na něčem dohodneme, tak to platí.
  • Můžeš chodit ideálně 2-3x týdně.
  • Pomůžeš nám se základními i pokročilejšími právními činnostmi (někdy uděláš právní rešerši, jindy sepíšeš plnou moc nebo zařídíš pochůzky).

Máš zájem? Paráda! Pošli nám základní informace o tobě na info@advocuts.cz a my se ti co nejdříve ozveme.