Právník/právnička na Min.finnací ČR (Auditní orgán)

PravniPozice.cz
  • Vhodné pro: Absolvent
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 14

Popis pracovní pozice

Právník/právnička v odboru Auditní orgán

Pro svého klienta, Ministerstvo financí ČR, hledáme právníka/právničku pro práci v odboru Auditorní orgán.

Celý inzerát naleznete zde: https://PravniPozice.cz/d/20306

Zajímáte se o oblast auditu a máte právní vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

Právník/právnička v odboru Auditní orgán

doba úvazku: doba neurčitá

místo výkonu: Praha

platová třída: 14. *

předpokládaný nástup: duben až květen 2023

termín pro podávání přihlášek do: 9. března 2023

Co bude Vaše práce?

Náplní práce na této pozici je řešení právních problémů vzniklých v souvislosti s implementací finanční podpory EU včetně poskytování právní podpory auditním týmům atp. Stěžejními oblastmi práva využitelnými na této pozici jsou právo veřejného zadávání (veřejné zakázky), veřejná podpora, evropská legislativa v oblasti ESI Fondů, veřejné finanční právo. Součástí práce je účast na jednáních AO na vnitrostátní a evropské úrovni, případně lektorská prezentační činnost v oblasti spadající do působnosti AO.

Co Vám můžeme nabídnout?

• 25 dní dovolené a 5 dní indispozičního volna ročně
  • Možnost práce z domova a pružnou služební dobu
  • Až 5 dní studijního volna ročně
  • Příspěvek na volnočasové aktivity z FKSP ve výši až 12 000 Kč/rok
  • Možnost využití Multisport karty
  • Adaptační proces pro nové zaměstnance
  • Možnost umístění dítěte v dětské skupině
  • Příspěvek na stravování – stravenkový paušál
  • Základní platový tarif až 51 530 Kč*, navíc osobní příplatek a odměny dle výkonu

Co je na pozici potřeba?

• Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo, právní a veřejnosprávní činnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost
  • Komunikační a organizační dovednosti

V našem týmu pro nastavení a realizaci auditní činnosti odboru rádi zajistíme potřebnou adaptaci a zaškolení do problematiky zabezpečení ochrany finanční podpory poskytované z fondů EU. Kromě základních benefitů MF částečně umožňujeme výkon práce z domova (na této pozici v režimu týden / týden), k dispozici je i komplexní školící projekt MMR „Systém vzdělávání“ pro zaměstnance celé implementační struktury ESIF.

Doručení přihlášky

Motivační dopis, strukturovaný životopis a požadované přílohy zasílejte do 9. března 2023 na adresu Ministerstvo financí, odbor Personální, Letenská 15, 118 10 Praha 1, nebo na e-mailovou adresu: podatelna@mfcr.cz. Do předmětu e-mailové zprávy/na obálku uveďte „FM 2793“.

Na jinak podané přihlášky nemůže být brán zřetel. Kompletní informace k výběrovému řízení naleznete na stránkách Ministerstva financí.

* V závislosti na počtu let praxe v souladu s přílohou č. 2 nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů a k tomu osobní příplatek a odměny v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu.

Při odpovědi na inzerát prosím uvádějte název pozice (Právník/právnička v odboru Auditní orgán).

Těšíme se na Vás!