Advokátní koncipient/koncipientka Pierstone

• Úvazek: Full-time

Popis pracovní pozice

Advokátní koncipient/koncipientka Pierstone

Pro svého klienta, AK PIERSTONE s.r.o., hledáme advokátního koncipienta / advokátní koncipientku.

CO NABÍZÍME?

• Zajímavou práci na různorodých projektech zejména pro klienty z technologického, telekomunikačního a potravinářského sektoru.
  • Týmovou práci, pravidelný kontakt s partnery kanceláře a možnost kontaktu s klienty, včetně pravidelné práce (2x týdně) přímo u klienta.
  • Práci v advokátní kanceláři, která patří mezi nejlépe hodnocené kanceláře v ČR (Legal500, Chambers, Právnická firma roku).
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.

KOHO HLEDÁME?

• Samostatné, pečlivé a šikovné absolventy právnické fakulty, kteří mají zájem o právo v oblasti obchodního práva se zaměřením na oblast běžné obchodní a pracovní agendy, M&A, správního práva.

CO POŽADUJEME?

• Výborné studijní výsledky.
  • Výbornou znalost angličtiny slovem i písmem – velká část agendy je práce pro zahraniční klienty.
  • Samostatnost a pečlivost při práci.
  • Organizační schopnosti (zvládání vícero úkolů najednou, zadání od vícero kolegů, prioritizace úkolů)
  • Předchozí praxe v advokacii na studentské pozici je vítána.
  • Předchozí zahraniční stáž (např. Erasmus) je vítána. Řidičský průkaz je vítán.
  • Chuť a odhodlání stát se členem týmu v advokátní kanceláři, která svým klientům poskytuje nadstandardní poradenství.

Více informací zde: https://PravniPozice.cz/d/19554

V odpovědi na inzerát prosím uveďte název pozice (Advokátní koncipient Pierstone).

Těšíme se na Vás!