Právní student/ka - Soudní spory a arbitráže

• Úvazek: DPP/DPČ

Popis pracovní pozice

Kancelář Praha

Otevíráme novou příležitost pro studenty/-ky práv se zájmem o oblast soudních sporů a arbitráží, kteří mají chuť být součástí úspěšného týmu a pohodového kolektivu.

Na čem u nás pracujeme:

Naše kancelář nabízí studentskou pozici v týmu HAVEL & PARTNERS zaměřeném na řešení komplexních sporů. Máme rozsáhlé zkušenosti s velkými soudními spory a s mezinárodními arbitrážemi pro nejvýznamnější světové i české společnosti a nejúspěšnější podnikatele. Denně budeš spolupracovat se špičkovými profesionály s desítkami let praxe a během chvíle se naučíš to, co jiní za rok.

Kromě cenných zkušeností nabízíme:

• profesionální zázemí, kde dostaneš příležitost úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů, a to v Čechách i v zahraničí
  • umožníme Ti další profesní i osobní rozvoj podporovaný naším specializovaným know-how oddělením
  • kariérní postup u nás není jenom prázdný pojem, ještě během studia můžeš nastoupit na pracovní poměr
  • odpovídající odměnu, startujeme na 160 Kč/hod nebo výše (dle ročníku a zkušeností) a máme pravidelné pololetní hodnocení, kdy se sazba může postupně zvyšovat
  • možnost zřídit multisportku a další benefity