Změna termínu Právnického plesu 2019

 

Tisková zpráva Spolku českých právníků Všehrd

Změna termínu Právnického plesu 2019

 

Praha, 18. února 2019 - Z důvodu dnešního vyhlášení havarijního stavu a omezení provozu Obecního domu jsme nuceni zrušit stávající termín konání Právnického plesu v sobotu 23. února. Všem se tímto omlouváme a současnou situaci aktivně řešíme s Obecním domem. Právnický ples je pořádán Spolkem českých právníků Všehrd ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.

Dne 18. února v ranních hodinách byla ze strany Obecního domu oznámena skutečnost, že ze stropu ve Smetanově síni se samovolně uvolnily dva malé kusy štuku. Po konzultaci s odborníky a s ohledem na zajištění bezpečnosti návštěvníků dospělo vedení Obecního důmu k závěru, že místo je nutné dále ohledat, aby se vyloučila možnost dalšího pádu částí stropu. Předpokládá se, že k opravě poškozených míst, spolu se stavbou a následnou demontáží lešení budou prostory Obecního domu po dobu tří týdnů uzavřeny.

Náhradní termín Právnického plesu byl stanoven na sobotu 23. března 2019, který se uskuteční v Obecním domě. Z naší strany garatntujeme shodný program, s vyjímkou zpěvačky Petry Janů.

V případě, že došlo ze strany násvštěvníků k časové kolizi s novým termínem konání plesu, jsme plně připraveni vrátit vstupné za již zakoupené vstupenky.

Způsob a podmínky pro vrácení vstupného oznámíme v pondělí 25. února našim zákazníkům prostřednictvím webových stránek spolku Všehrd, facebookvé události a e-mailů zákazníků společnosti goout.cz.

Děkujeme za pochopení.

 

Spolek českých právníků Všehrd

 

 

Tisková zpráva Obecního domu: http://www.obecnidum.cz/wp-content/uploads/2019/02/Tisková-zpráva-Obecn%C3%AD-dům-a.s..pdf


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 4/2018

více...

Jurisprudence 6/2018

více...

Právněhistorické studie č. 48/1

více...

PLWP (Working Papers) 2018/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111