Právnická fakulta Univerzity Karlovy přijme na sekretariát fakulty pracovnici/pracovníka na plný pracovní úvazek na pozici asistentka/asistent sekretariátu.

 

Náplň práce:
Asistentská podpora pro vedoucí sekretariátu, děkana a tajemníka fakulty, spolupráce na administrativním chodu sekretariátu, evidence oficiální korespondence (příchozí, odchozí pošta a interní dokumenty PF UK ) v ESS (Elektronické spisové službě), zastupování vedoucí sekretariátu v době její nepřítomnosti a další úkoly spojené s činností sekretariátu.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání s maturitou, příp. VOŠ nebo VŠ, dobrou uživatelskou znalost softwaru (Word, Excel a Powerpoint), znalost ESS výhodou, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, zodpovědnost a pečlivost, vyzrálou a stabilní osobnost s proaktivním a pozitivním přístupem, znalost AJ na komunikativní úrovni (vyřizování e-mailů, telefonátů, osobní komunikace).

Nabízíme:

  • Nástupní plat cca 22 000 Kč (podle kvalifikace), po zkušební době možnost osobního příplatku, přehodnocení mzdy nejpozději při prvním výročí trvání pracovního poměru.
  • Univerzitní benefity pro zaměstnance, např. po šesti měsících atraktivní příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs.
  • Pracoviště v památkově a architektonicky cenné budově v centru Prahy s vynikající dostupností metrem, autobusem i tramvají.
  • Závodní stravování v budově fakulty.
  • Možnost využití fakultní posilovny a knihovny.
  • Možnost využití programu MultiSport.
  • Možnost navštěvovat kurzy angličtiny na fakultě.
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe.

 

Nástup: dohodou.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš profesní životopis na e-mail: zichova @ prf.cuni.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 4/2018

více...

Jurisprudence 6/2018

více...

Právněhistorické studie č. 48/1

více...

PLWP (Working Papers) 2018/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111