Právník – vrchní ministerský rada v oddělení právní podpory státní služby MPSV ČR

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,

Nabízíme:
1. Služební poměr na dobu neurčitou
2. Náplň práce zahrnuje zejména:

  • vedení správních řízení v záležitostech státní služby,
  • poskytování konzultací a právní podpory,
  • vyřizování stížností,
  • zpracování analýz a stanovisek, koncepční činnosti.

Jedná se o agendu aplikace zákona o státní službě ve vztahu k personální agendě ministerstva s využitím znalostí správního, případně pracovního práva.

Vhodné i pro absolventy vysoké školy.

Požadavky kladené na uchazeče jsou uvedeny ve vyhlášení výběrového řízení – https://www.mpsv.cz/cs/36150.

Možnosti podle zákona o státní službě:

  • platové podmínky dle Nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů (14. platová třída),
  • pružná pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů indispozičního volna,
  • poukázky na stravování,
  • ucelený systém vzdělávání,
  • možnost využití dětské skupiny,
  • systém motivace zaměstnanců včetně fondu kulturních a sociálních potřeb.

Bližší informace:
Mgr. Tereza Chytilová, personální oddělení MPSV ČR, e-mail: tereza.chytilova@mpsv.cz, tel.: 221 922 161