PHOTON ENERGY GROUP:Asistent/ka právního oddělení - dlouhodobá brigáda

Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M. Společnost Photon Energy také spravuje své vlastní portfolio 39,2 MWp elektráren ve čtyřech zemích na dvou kontinentech, celkově se stará o více než 250 MWp elektráren na celém světě.

Asistent/ka právního oddělení - dlouhodobá brigáda

Náplň práce
Zajišťování schvalování smluv, dokumentů a jejich podpisů
Vedení evidence smluv
Spolupráce s oddělením archivu
Administrativní podpora právního oddělení
Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání – vhodné pro studenta právnické fakulty
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou
  • Výborná znalost práce na PC, velmi dobrá znalost MS Word (zejm. formátování dokumentů), MS Excel
  • Výborná znalost českého a anglického jazyka
  • Příjemné vystupování, pečlivý a zodpovědný přístup k práci, chuť učit se a získávat nové informace

Nabízíme
Zajímavou práci v mezinárodním prostředí, příjemném a přátelském kolektivu
Ohodnocení dle zkušeností a schopností
Získání praxe z právního oddělení a možnost profesního růstu
Multisport kartu s příspěvkem od zaměstnavatele
Notebook a mobilní telefon
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na careers @ photonenergy.com
Místo výkonu práce: Uruguayská 380/17, Praha - Vinohrady

Typ prac. poměru:
Práce na zkrácený úvazek (ideálně 6 hodin denně), DPP, DPČ, pracovní smlouva

Požadované vzdělání: SŠ (student právnické fakulty)
Jazyky: ČJ - výborná, AJ pokročilá
Nástup: Ihned, dle domluvy