Ministerstvo zemědělství, oddělení veřejných zakázek vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici Odborný referent/odborná referentka - Administrátor veřejných zakázek.

Náplň práce:
Administrace veřejných zakázek, celostátní metodické usměrňování veřejného investování a zadávání veřejných zakázek, zpracovávání metodik pro přípravu a realizaci projektů veřejných investic nebo metodik pro přípravu a zadávání veřejných zakázek, kontrola dokumentace veřejných zakázek zadávaných organizačními útvary MZe a jejich souladu s platnou legislativou a příkazy ministra, koordinace postupu při aplikaci právních předpisů v oblasti výběrových řízení a veřejných zakázek v resortu MZe.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,
  • Znalost anglického jazyka výhodou;
  • Znalost problematiky centrálního zadávání VZ vítána,
  • Schopnost práce na PC (MS Word, Excel, ASPI);
  • Samostatnost a zodpovědnost při plnění úkolů;
  • Schopnost týmové spolupráce a komunikace;
  • Časová flexibilita.

Nabízíme:

  • Doba neurčitá;
  • Nástup v říjnu 2019;
  • 13. platová třída, tj. v rozmezí od 26 480 Kč (bez praxe) do 39 790 Kč (nad 32 let praxe);
  • Po zkušení lhůtě možnost přiznání osobního příplatku;
  • Pružná pracovní doba;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 5 dnů indispozičního volna;
  • Jazykové kurzy a další odborná vzdělávání.

Podmínky účasti ve výběrovém řízení:

  • Přihláška (formální podoba přihlášky není stanovena);
  • Motivační dopis;
  • Strukturovaný profesní životopis;
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
  • Kopie čistého výpisu z evidence Rejstříku trestů ČR, který není starší 3 měsíců.
  • Celé zadání výběrového řízení včetně podmínek pro přihlášení se: https://portal.mze.cz/ssl/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/volna-pracovni-mista/odborny-referent-odborna-referentka-5.html
  • Bližší informace: Mgr. Pavel Broum, tel.: 221812716, e-mail: pavel.broum @ mze.cz
  • Přihlášky dle zadání nutno zaslat do 30. 8. 2019 na adresu:
  • Ministerstvo zemědělství
  • personální odbor (11130)
  • Ing. Marcela Novotná
  • Těšnov 17
  • 117 05 Praha 1
  • e-mail: zamestnani @ mze.cz