Právní asistent

 

Renomovaná advokátní kancelář HVH LEGAL advokátní kancelář s.r.o. s generální praxí se zaměřením na obchodní a občanské právo, která se specializuje mimo jiné v oboru práva IT/ICT, veřejných zakázek, obchodních transakcí a sporné agendě, hledá šikovné a schopné lidi se zájmem o obor a chutí se zdokonalovat. Naším cílem je s talenty navázat dlouhodobou spolupráci, která bude přesahovat i ukončení studia.

Nabízíme relevantní praxi v oboru, kdy se budete podílet na řešení zajímavých a pestrých právních otázek v rámci reálných živých kauz. Zapojení do mladého kolektivu s možností osobního rozvoje.

Jaké pozice máme otevřené?

Senior právní asistent – vhodné pro studenty zejména 3-5. ročníku právnických fakult.
Zkušenější studenti se zapojují zejména zpracováváním odborných rešerší, přípravou právních dokumentů, komunikací s úřady/soudy a administrativní podporou týmu kanceláře.

Junior právní asistent – vhodné zejména pro studenty 1-2. ročníku právnických fakult
Mladší studenti se zapojují zejména komunikací s úřady/soudy a administrativní podporou týmu kanceláře. Dle míry orientace v platném právu se zapojují do jednodušších odborných právních prací. V případě spokojenosti možnost postupu na pozici senior právního asistenta.

U všech pozic předpokládáme zapojení v rozsahu 2-3 dnů v týdnu dle dohody při zohlednění studijních požadavků.
Při dlouhodobé úspěšné spolupráci po absolvování možnost nástupu na pozici advokátního koncipienta.

Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, znalost Microsoft Office, všeobecný právní přehled a dobré komunikační schopnosti.

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zašlete nám své CV na uvedenou e-mailovou adresu: recepce @ hvhlegal.cz, my se Vám ozveme a domluvíme si osobní schůzku.

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 2/2018

více...

Jurisprudence 3/2018

více...

Právněhistorické studie č. 47/2

více...

PLWP (Working Papers) 2018/II

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111