Ministerstvo dopravy vyhlašuje výběrového řízení na pozici „Právník/právnička v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy“

 

Služební místo: ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy

Platová třída: 13

Obor služby: 46 - Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda se studijním oborem Právo

Doba: Na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: listopad 2018

Přihlášky do: 25. září 2018


Hledáme kolegu / kolegyni do Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy. Chcete-li získat cenné zkušeností v oblasti zadávání veřejných zakázek, pak právě v resortu dopravy, který patří k největším zadavatelům v ČR.

Práce spočívá ve výkonu právní činnosti v oblasti zadávání veřejných zakázek, zejména v řešení sporných či jinak složitých případů, přípravě a kontrole zadávacích podmínek, poskytování metodické a právní pomoci útvarům Ministerstva dopravy v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 

Více: http://www.mdcr.cz/Kariera/Nabidka-zamestnani/Oddeleni-podpory-verejnych-zakazek-pravnik-pra-(3)

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 2/2018

více...

Jurisprudence 3/2018

více...

Právněhistorické studie č. 47/2

více...

PLWP (Working Papers) 2018/II

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111