Hledáme studenta/studentku práv

 Co děláme a proč Tě hledáme?
Baví nás pomáhat ostatním, být součástí jejich úspěchu a podílet se na něm. Máme spoustu zajímavých klientů, rozpracovaných projektů a plánů do budoucna, ale k jejich realizaci potřebujeme možná právě Tebe.

Protože nám kolegyně studentka odjíždí do zahraničí, hledáme za ní náhradu na dva až tři dny v týdnu. Pokud se osvědčíš a budeš-li chtít, dohodneme se i na více dnech. Jsme otevřeni novým nápadům a myšlenkám a rádi podpoříme Tvou iniciativu. Pokud přijdeš s vlastním nápadem nebo projektem, budeme rádi a dokážeme to ocenit.

Co budeme chtít od Tebe?
Nemusíš být ve škole premiantem/kou, aby z Tebe byl/a dobrý/á právník/právnička. Potřebujeme ale, aby Ti to dobře myslelo, měl/a jsi přehled, zápal a chuť. Budeš od nás mít maximální podporu a k odvedené práci Ti vždy dáme zpětnou vazbu. Pokud už jsi nějakou advokátní kanceláří prošel/prošla, budeš mít u nás hned další kladný bod.
Je nám jasné, že učený z nebe nespadl, a že k procesu učení patří i chyby, důležité ale je umět si je přiznat a poučit se z nich.
Do práce chodíme rádi (!!!) a věříme, že dobrý kolektiv je jedním ze základních kamenů toho, abychom se v práci cítili skvěle. K tomu, abys mezi nás zapadl/a, měl/a bys mít aspoň trochu smysl pro humor a nebral/a se moc vážně. Pokud máš psa a nebudeš mít hlídání, klidně ho vezmi s sebou.

Co můžeš čekat od nás a co budeš dělat?
Především jsme normální mladí lidé, které baví jejich práce, ale kteří respektují, že má každý i svůj soukromý život. V rámci pracovní náplně budeš připravovat a připomínkovat různé druhy smluv, připravovat podání na soud, pokud si budeš věřit, půjdeš s námi na jednání s klienty. Občas Tě také vyšleme nafotit nějaký spis nebo něco důležitého odnést, takže si užiješ i nějaké procházky na čerstvém vzduchu (odhadem cca 10 – 15 % Tvého pracovního času). Věnujeme se i psaní praktických článků, ukážeme Ti jak na to a budeme rádi, pokud nějaké také napíšeš. Uvědomujeme si, že Tvůj rozvoj je velmi důležitý, podpoříme Tě v něm a přispějeme Ti na účast v odborných seminářích, školeních a konferencích. Chápeme, že někdy se hodí pracovat tzv. mimo kancelář, home office je po dohodě možný.

Jaká je u nás pracovní doba?
Určitě je fér otevřeně přiznat, že občas musíme zůstat v kanceláři déle, ale v drtivé většině dnů pracujeme klasicky osm hodin. Chápeme, že studium je na prvním místě a budeme se Ti v tomto ohledu snažit vyjít maximálně vstříc.

Nejen prací živ je člověk, kolik si u nás vyděláš?
Na začátek od nás podle zkušeností a šikovnosti dostaneš 120 – 150 Kč za hodinu.

Jestli Tě právo baví tak jako nás, chceš profesně růst a pracovat v přátelské a pohodové atmosféře, napiš nám na

email: daniel @ maceklegal.cz.

 


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 1/2019

více...

Jurisprudence 2/2019

více...

Právněhistorické studie č. 48/2

více...

PLWP (Working Papers) 2019/I

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111