AK Tschöpl & Partner hledá koncipienta či koncipientku pro pražskou pobočku

 

Naše advokátní kancelář Tschöpl & Partner působí na trhu od roku 2001. Během této doby jsme si vybudovali stálou klientelu, se kterou spolupracujeme v řadě oblastí práva (např. obchodní, daňové, trestní, dědické, pracovní, rodinné atd.). Ve spolupráci s našimi zahraničními kolegy zajišťujeme rovněž právní a daňové poradenství zejména v německy hovořících částech Evropy tzv. z jedné ruky.

PROČ JÍT K NÁM?

U nás se toho opravdu hodně naučíte. Široký záběr činnosti Vám umožní si vybrat a specializovat se v oblastech práva, které Vás baví nebo Vás budou zajímat. Budete vést samostatně své kauzy, ve složitých případech Vám starší kolegové vždy rádi poradí. Účast na soudních jednáních či výsleších u policie. Pokud zrovna nebudete mít schůzku s klientem nebo jednání u soudu, máme otevřený přístup k home office a různým formám coworkingu.

NABÍZÍME FÉROVÉ OHODNOCENÍ A PERSPEKTIVU: U nás si na sebe musíme vydělat, a tudíž kolik si vyděláte, záleží hodně na Vaší pracovitosti a efektivitě. Dostanete fixní mzdu a k ní odměny podle kvality odvedené práce.

CO POŽADUJEME?

Hledáme týmového hráče, kterého bude právo bavit, bude mít chuť hledat judikáty, články a nespokojí se s odpovědí „to nejde“.
Více informací na našich stránkách www.tschopl.cz

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na: barbora.komendova @ tschopl.cz


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 4/2018

více...

Jurisprudence 6/2018

více...

Právněhistorické studie č. 48/1

více...

PLWP (Working Papers) 2018/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111