„Advokátní koncipient / koncipientka“

 

Nalézejte s námi nová právní řešení a odhoďte s námi běžné stereotypy chápání práva. Pokud chcete pracovat na transakcích, pokud se chcete naučit strukturovat transakce a psát transakční dokumentaci, rádi Vás přivítáme mezi námi.


Jsme advokátní kancelář doporučovanou v soutěži právnická firma roku 2018 v kategoriích developerské a nemovitostní projekty, soudní spory, veřejné zakázky a česká firma na mezinárodních trzích, a uváděnou v Legal500 a Chambers & Partners, do svého týmu hledáme kandidáty na pozici: advokátní koncipientka / advokátní koncipient pro oblast fúzí a akvizic / nemovitostí / transakčního poradenství.


Nabízíme osobní přístup ke každému advokátnímu koncipientovi a nastavení individuálního programu osobního rozvoje stejně jako zajištění školení v oblasti strategie vyjednávání.

Nabízíme atraktivní prostředí v centru Prahy, žádné open space, podílení se na klientské práci a samostatný kontakt s klientem od samého počátku, pravidelný kontakt s mentorem a zajímavou práci na projektech měnících tvář Prahy.

Nabídky se strukturovaným životopisem v českém a anglickém jazyce zasílejte na: office @ achourpartners.com.


Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 4/2018

více...

Jurisprudence 6/2018

více...

Právněhistorické studie č. 48/1

více...

PLWP (Working Papers) 2018/III

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111