Mimořádný termín 3. a 4. části SZK - 24. 6. 2021

Mimořádný termín 3. a 4. části SZZK pro studenty odhlášené ze zdravotních důvodů

Na základě informací uvedených v Pravidlech zkoušení (str. 6, písm. c)  bod ii.) je vypsán mimořádný termín pro konání 3. a 4. části SZZK na čtvrtek 24. června 2021 za následujících podmínek:

Na termín se mohou přihlásit pouze studenti a studentky, kteří

1. se ze svého původního termínu odhlásili nebo omluvili ze zdravotních důvodů a zároveň
  2. měli již v době odhlášení uzavřené studium.

Přihlašování bude probíhat od 3. června 2021 prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu studijni@prf.cuni.cz s předmětem e-mailu: Přihláška k SZZK

E-mail bude obsahovat

1. jméno, příjmení a UKČO studentky/studenta
  2. datum zkoušky, z níž se student/ka odhlásil/a

V příloze bude prostá (čitelná) kopie úředního potvrzení o časovém vymezení zdravotní překážky účasti na SZZK v původním termínu (vystaví praktický/odborný lékař, hygienická stanice apod.)

Přesné datum přihlášení na SZZK bude uvedeno v SIS.

Přihlašování odesláním e-mailu na adresu studijni@prf.cuni.cz  končí 9. června 2021 ve 12:00 hod.