JURIDIKUM na PF UK vám nabízí online kurz: Dovolené po novele zákoníku práce

Název kurzu: Dovolené po novele zákoníku práce

Místo konání: online kurz - MS Teams

Datum a čas:  22. 04. 2021, 9:00 – 13:00 hodin

Komu je kurz určen: personalisté, firemní právníci, mzdové účetní, zaměstnavatelé, úředníci územně samosprávných celků, státní úředníci

Co se účastníci naučí a náplň kurzu: Cílem kurzu je seznámit posluchače s aktuální právní úpravou dovolené dle zákoníku práce, přiblížit problematické otázky právní úpravy a jejich řešení.

Program:

9:00  10:45  Blok I

10:45  11:00  přestávka

11:00  13:00  Blok II

Přednášející: doc. JUDr. Jakub Morávek, Ph.D.

Dlouholetý učitel na Právnické fakultě UK a advokát, spoluautor komentáře Zákoník práce (C. H. Beck), praktického komentáře Zákoník práce. Zákon o kolektivním vyjednávání (Wolters Kluwer) a komentáře Zákon o státní službě (Wolters Kluwer), autor mnoha publikací z oboru pracovního práva a v oblasti ochrany osobních údajů.

JUDr. Morávek je úspěšným řešitelem a spoluřešitelem řady grantových projektů, působí v pracovní komisi Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí, pravidelně přednáší problematiku zákoníku práce a ochrany osobních údajů. V roce 2012 získal prestižní ocenění Právník roku 2012 v kategorii Talent roku.

Cílová skupina – pro koho je kurz určen: personalisté, mzdové účetní, zaměstnavatelé. úředníci územně samosprávných celků, státní úředníci

Požadavky na účastníky: žádné

Osvědčení o absolvování kurzu: písemně poštou

Cena: 2 290 Kč

V ceně zahrnuto: Výukové materiály, osvědčení o absolvování programu a jeho zaslání poštou

Kontakt na oddělení komunikace: Ivana Straková, strakova@prf.cuni.cz, tel.: 221 005 504,
Oddělení komunikace a vnějších vztahů – Juridikum, Právnická fakulta UK

Od kdy je možné podávat přihlášku: 8. 3. 2021

Termín podání přihlášky do: 15. 4. 2021

Přihlaste se online na webu PF UK: ZDE

Stáhněte si pdf plakát ke kurzu.

Uložit událost do kalendáře