Výzvy k návrhům projektů - ANLUPA

V této sekci Oddělení pro vědu, výzkum a edici předkládá odkazy na další výzvy k vědeckým projektů, které by Vás mohly zaujmout.

Využijte novou aplikaci ANLUPA

ANLUPA je nový vyhledávač výzev pro navrhování projektů či grantů na úrovni národní i mezinárodní.

Přihlášení: Klikněte na přihlášení na stránkách www.anlupa.cz, kde je třeba vybrat UK a přihlásit se stejnými uživatelskými údaji jako do jiných aplikací. Můžete však rychle vyhledávat a filtrovat výzvy i bez přihlášení zde.

Funkce: Po přihlášení si dále můžete nastavit další funkce Strážce výzev a Sledované výzvy nebo jen Vyhledávat ve výzvách.

Nápověda: Až po přihlášení na webové stránky www.anlupa.cz je také na horní liště „Nápověda“, která obsahuje stručná instruktážní videa a rovněž zde najdete často kladené otázky a odpovědi.

Více informací k databázi naleznete zde.

Univerzita Karlova